Produkte > CHEMI-CON > ESMM221VSD332MB63U
ESMM221VSD332MB63U
ESMM221VSD332MB63U Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 220V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.579" (65.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 mF
Voltage - Rated: 220 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMM221VSD332MB63U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 220V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.579" (65.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 mF, Voltage - Rated: 220 V.