Produkte > CHEMI-CON > ESMQ201VSN122MP50S
ESMQ201VSN122MP50S
ESMQ201VSN122MP50S Chemi-Con
SMQN_e-2509130.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1200uF 200 Volts 20%
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 158-162 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMQ201VSN122MP50S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1200 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMQ201VSN122MP50S ESMQ201VSN122MP50S Hersteller : Chemi-Con SMQN-e.PDF Description: CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 200 V
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ESMQ201VSN122MP50S ESMQ201VSN122MP50S Hersteller : United Chemi-Con unitedchemicon_ESMQ351VSN561MR40S-United-Chemi-Con-1210774.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1200uF 200 Volts 20%