Produkte > CHEMI-CON > ESMQ351ELL220MK20S
ESMQ351ELL220MK20S Chemi-Con
SMQLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 185 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 333 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMQ351ELL220MK20S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 185 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 333 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESMQ351ELL220MK20S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMQ351ELL220MK20S ESMQ351ELL220MK20S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-1952487.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 350Volts 22uF 12X20