Produkte > CHEMI-CON > ESMQ451VSN151MP30S
ESMQ451VSN151MP30S
ESMQ451VSN151MP30S Chemi-Con
SMQN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 450 V
auf Bestellung 1431 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMQ451VSN151MP30S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Weitere Produktangebote ESMQ451VSN151MP30S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMQ451VSN151MP30S ESMQ451VSN151MP30S Hersteller : United Chemi-Con -552877.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF, 450V, 20% Snap In
auf Bestellung 299 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
ESMQ451VSN151MP30S ESMQ451VSN151MP30S Hersteller : Chemi-Con SMQN-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF, 450V, 20% Snap In