Produkte > CHEMI-CON > ESMR401VSN821MA45S
ESMR401VSN821MA45S
ESMR401VSN821MA45S Chemi-Con
SMRN_e-2509102.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400V 820uF 20% Tol.
auf Bestellung 152 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMR401VSN821MA45S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.870" (47.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.25 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.6475 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMR401VSN821MA45S ESMR401VSN821MA45S Hersteller : Chemi-Con SMRN-e.PDF Description: CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.870" (47.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.25 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.6475 A @ 50 kHz
auf Bestellung 261 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ESMR401VSN821MA45S ESMR401VSN821MA45S Hersteller : United Chemi-Con SMRN_e-2509102.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400V 820uF 20% Tol.