Produkte > 4D SYSTEMS > ESP32-90CT-CLB
ESP32-90CT-CLB
ESP32-90CT-CLB 4D Systems
ESP32-90_Series_Datasheet_R_1_1.pdf
Hersteller: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 9"; 800x480; 8MBRAM,16MbFLASH; 475cd/m2; uC: ESP32
Interface: GPIO x17; I2C x2; SPI x4
Touchpad: capacitive
Version: Cover Lens Bezel
Microcontroller: ESP32
Manufacturer series: gen4-ESP32
Connection: FPC; USB C socket
Kind of display: graphical; matrix TN
Type of display: TFT
Operating temperature: -20...65°C
Window dimensions (H x W): 198x111.7mm
Body dimensions: 235x148.7x14.3mm
Supply voltage: 4...6V
Screen size: 9"
Luminosity: 475cd/m2
Display resolution: 800x480
Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESP32-90CT-CLB 4D Systems
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 9"; 800x480; 8MBRAM,16MbFLASH; 475cd/m2; uC: ESP32, Interface: GPIO x17; I2C x2; SPI x4, Touchpad: capacitive, Version: Cover Lens Bezel, Microcontroller: ESP32, Manufacturer series: gen4-ESP32, Connection: FPC; USB C socket, Kind of display: graphical; matrix TN, Type of display: TFT, Operating temperature: -20...65°C, Window dimensions (H x W): 198x111.7mm, Body dimensions: 235x148.7x14.3mm, Supply voltage: 4...6V, Screen size: 9", Luminosity: 475cd/m2, Display resolution: 800x480, Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board.
Weitere Produktangebote ESP32-90CT-CLB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESP32-90CT-CLB ESP32-90CT-CLB Hersteller : 4D Systems ESP32_90_Series_Datasheet_R_1_1.pdf Display Modules 9.0", 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC, Capacitive Touch Cover Lens Bezel