Produkte > ERP POWER, LLC > ESPT040E-0900-42
ESPT040E-0900-42
ESPT040E-0900-42 ERP Power, LLC
ESPT-Series-1-pager.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 900MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.34" L x 2.36" W x 1.18" H (84.8mm x 59.9mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 28 ~ 42V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 900mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 220VAC
Power (Watts): 38 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 108 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESPT040E-0900-42 ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 900MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.34" L x 2.36" W x 1.18" H (84.8mm x 59.9mm x 30.0mm), Voltage - Output: 28 ~ 42V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 900mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 220VAC, Power (Watts): 38 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ESPT040E-0900-42
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESPT040E-0900-42 ESPT040E-0900-42 Hersteller : ERP ERP_Power_02182019_espt-series-1-pager-1532501.pdf LED Power Supplies 37.8W 24-42V 900mA CC Tri-Mode Dim