ESRD101M06R
ESRD101M06R Cornell Dubilier - CDE
ESRD-26868.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Organic Polymer Capacitors 100UF 6.3V SMT CHIP
auf Bestellung 1647 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESRD101M06R Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESRD101M06R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESRD101M06R ESRD101M06R Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ESRD.pdf Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V