ESRE331M0EXR
ESRE331M0EXR Cornell Dubilier Knowles
ESRE.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 10mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.5 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESRE331M0EXR Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 10mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.5 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESRE331M0EXR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESRE331M0EXR ESRE331M0EXR Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ESRE-19849.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330UF 2.5V SMT CHIP