Produkte > ERP > ESS030W-2100-14
ESS030W-2100-14 ERP
ESS-ESST-Series-1-pager-1150043.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120-277 Vac, 87% eff., Rectangular Plastic Case, Forward/Reverse Phase & 0-10V dimming, 1-100% dim range, 29.4 W max, 2100 mA Iout, 14 V max Vout
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESS030W-2100-14 ERP