Produkte > ERP POWER, LLC > ESS040W-1400-27
ESS040W-1400-27
ESS040W-1400-27 ERP Power, LLC
ess-esst-series-1-pager.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 20-27V 1.4A
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESS040W-1400-27 ERP Power, LLC
LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 87% efficiency, Rectangular Plastic Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 37.8 W max, 1400 mA Iout, 27 V max Vout.
Weitere Produktangebote ESS040W-1400-27
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESS040W-1400-27 Hersteller : ERP ESS-ESST-Series-1-pager-1150043.pdf LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 87% efficiency, Rectangular Plastic Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 37.8 W max, 1400 mA Iout, 27 V max Vout