Produkte > ERP POWER, LLC > ESST040E-0900-42
ESST040E-0900-42
ESST040E-0900-42 ERP Power, LLC
ess-esst-series-1-pager.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 900MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Voltage - Output: 28 ~ 42V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 240VAC
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 900mA
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 220VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 38 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESST040E-0900-42 ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 900MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm), Voltage - Output: 28 ~ 42V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 240VAC, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 900mA, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 220VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 38 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ESST040E-0900-42
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESST040E-0900-42 ESST040E-0900-42 Hersteller : ERP ess-esst-series-1-pager-1532431.pdf LED Power Supplies 37.8W 24-42V 900mA CC Tri-Mode Dim