Produkte > ERP POWER, LLC > ESST040W-0850-42
ESST040W-0850-42 ERP Power, LLC
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 1.06" H (83.8mm x 39.9mm x 26.9mm)
Voltage - Output: 37.8V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cURus, FCC
Ratings: IP64, NEMA 410
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 850mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 36 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Standard Number: 60950-1; UL 8750
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESST040W-0850-42 ERP Power, LLC
Description: 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 1.06" H (83.8mm x 39.9mm x 26.9mm), Voltage - Output: 37.8V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cURus, FCC, Ratings: IP64, NEMA 410, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 850mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 36 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60950-1; UL 8750.