Produkte > ERP POWER, LLC > ESSV015W-0300-42
ESSV015W-0300-42
ESSV015W-0300-42 ERP Power, LLC
ESSV-Series-1-pager.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 1.07" H (83.8mm x 39.9mm x 27.2mm)
Voltage - Output: 24 ~ 42V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 300mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 13 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 286 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESSV015W-0300-42 ERP Power, LLC
Description: 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 1.07" H (83.8mm x 39.9mm x 27.2mm), Voltage - Output: 24 ~ 42V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 300mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 13 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ESSV015W-0300-42
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESSV015W-0300-42 ESSV015W-0300-42 Hersteller : ERP essv-series-1-pager-1532408.pdf LED Power Supplies 12.6W 24-42V 300mA CC Tri-Mode Dim IP66