ESTW015A0A41Z
ESTW015A0A41Z ABB Power Electronics Inc.
ESTW015A0A.pdf
Hersteller: ABB Power Electronics Inc.
Description: DC DC CONVERTER 5V 75W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 15A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESTW015A0A41Z ABB Power Electronics Inc.
Description: DC DC CONVERTER 5V 75W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 15A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Weitere Produktangebote ESTW015A0A41Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESTW015A0A41Z ESTW015A0A41Z Hersteller : GE Critical Power ESTW015A0A-258160.pdf Isolated DC/DC Converters 36-75Vin 5Vout 15A 75W Neg Logic TH