Produkte > GE CRITICAL POWER > ESTW015A0F41-SZ
ESTW015A0F41-SZ
ESTW015A0F41-SZ GE Critical Power
ESTW015A0F-368714.pdf
Hersteller: GE Critical Power
Isolated DC/DC Converters 36-75Vin 3.3Vout 15A Neg SMT
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESTW015A0F41-SZ GE Critical Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 50W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SMD Module, Size / Dimension: 2.28" L x 0.90" W x 0.34" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 15A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Weitere Produktangebote ESTW015A0F41-SZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESTW015A0F41-SZ ESTW015A0F41-SZ Hersteller : ABB Power Electronics Inc. ESTW015A0F?TNR=Data%20Sheets%7CESTW015A0F%7CPDF Description: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SMD Module
Size / Dimension: 2.28" L x 0.90" W x 0.34" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 15A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV