ESTW025A0F641Z
ESTW025A0F641Z ABB Power Electronics Inc.
ESTW025A0F?TNR=Data%20Sheets%7CESTW025A0F%7CPDF
Hersteller: ABB Power Electronics Inc.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 25A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 83 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESTW025A0F641Z ABB Power Electronics Inc.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 83W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 25A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 83 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Weitere Produktangebote ESTW025A0F641Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESTW025A0F641Z ESTW025A0F641Z Hersteller : GE Critical Power ESTW025A0F-368664.pdf Isolated DC/DC Converters 36-75Vin 3.3Vout 25A NegLog TH 3.68mm Pin
Produkt ist nicht verfügbar
ESTW025A0F641Z ESTW025A0F641Z Hersteller : OmniOn Power estw025a0f_ds-3396168.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 36-75Vin 3.3Vout 25A NegLog TH 3.68mm Pin