Produkte > E-T-A > ESX10-TB-124-DC24V-10A
ESX10-TB-124-DC24V-10A E-T-A
D_ESX10-T_DC24V_en.pdf
Hersteller: E-T-A
Description: CIRC BRKR THRM
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: DIN Rail
Illumination: Green, Orange, Red
Actuator Type: Slide Switch
Approval Agency: ATEX, CSA C22.2 No 14, UL2367, UL508, UL Class I Div 2
Breaker Type: Solid State
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 32 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESX10-TB-124-DC24V-10A E-T-A
Description: CIRC BRKR THRM, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: DIN Rail, Illumination: Green, Orange, Red, Actuator Type: Slide Switch, Approval Agency: ATEX, CSA C22.2 No 14, UL2367, UL508, UL Class I Div 2, Breaker Type: Solid State, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 32 V, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote ESX10-TB-124-DC24V-10A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESX10-TB-124-DC24V-10A ESX10-TB-124-DC24V-10A Hersteller : E-T-A D_ESX10-T_DC24V_ENG-1313529.pdf Circuit Breakers Electronic Circuit Protector ESX10 selective disconnection of DC 24 V load