Produkte > BEL POWER SOLUTIONS > ETMA150200UD-P5P-IC
ETMA150200UD-P5P-IC
ETMA150200UD-P5P-IC Bel Power Solutions
ETMA_30W.pdf
Hersteller: Bel Power Solutions
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.33" L x 1.97" W x 1.18" H (110.0mm x 50.0mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: EN, FCC, SIQ, TUV, UL
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 2A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 30 W
Standard Number: 55011 Class B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61010-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETMA150200UD-P5P-IC Bel Power Solutions
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.33" L x 1.97" W x 1.18" H (110.0mm x 50.0mm x 30.0mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: EN, FCC, SIQ, TUV, UL, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 2A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 300mW (Max), Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 30 W, Standard Number: 55011 Class B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61010-1.
Weitere Produktangebote ETMA150200UD-P5P-IC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETMA150200UD-P5P-IC ETMA150200UD-P5P-IC Hersteller : CUI etma_30w-1311631.pdf Desktop AC Adapters ac-dc, 15Vdc, 2A, SW, C8 desk-top, P5 center pos, nocord, levelV, MED