ETRA4103 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 410MHz ~ 425MHz
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.400" (86.36mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 418MHz
Power - Max: 150 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETRA4103 TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 410MHz ~ 425MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.400" (86.36mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 418MHz, Power - Max: 150 W.