ETRA4303P
ETRA4303P TE Connectivity / Laird External Antennas
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas OMNI,PH,PMT,430-450M Hz,W
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETRA4303P TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: RF ANT 440MHZ WHIP STR N FEM PAN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 430MHz ~ 450MHz, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 4.025" (102.24mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 440MHz, Power - Max: 150 W.
Weitere Produktangebote ETRA4303P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETRA4303P Hersteller : TE Connectivity Laird ANT_IS_%20PHANTOM%20ELITE%20INSTALL%20Letter%20082514.pdf Description: RF ANT 440MHZ WHIP STR N FEM PAN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 430MHz ~ 450MHz
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 4.025" (102.24mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 440MHz
Power - Max: 150 W