ETRA4503
ETRA4503 TE Connectivity
ENG_DS_ANT_DS_Phantom_Elite_UHF_Band_0621_TE_A2-3675533.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Antennas OMNI,PHE,NMO,450-470 MHz,
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETRA4503 TE Connectivity
Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.400" (86.36mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ETRA4503 ETRA4503 Hersteller : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT_IS_PHANTOM_ELITE_INSTALL_0911_3_-TE&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=ETRA4503 Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.400" (86.36mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 150 W