Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > ETRA4981S3PB-001
ETRA4981S3PB-001 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PHE PMT 498-520MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 498MHz ~ 520MHz
Applications: General Purpose
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 509MHz
RF Family/Standard: Cellular
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETRA4981S3PB-001 TE Connectivity Laird
Description: OMNI PHE PMT 498-520MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 498MHz ~ 520MHz, Applications: General Purpose, Gain: 3dBi, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 509MHz, RF Family/Standard: Cellular.