Produkte > UNITED CHEMI-CON > ETXH251VSN681MA35S
ETXH251VSN681MA35S
ETXH251VSN681MA35S United Chemi-Con
NIPC_S_A0010886594_1-2524721.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250V 680uF 20% Tol.
auf Bestellung 333 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETXH251VSN681MA35S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.76 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.64 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ETXH251VSN681MA35S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETXH251VSN681MA35S ETXH251VSN681MA35S Hersteller : Chemi-Con TXHN-e.PDF Description: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.76 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.64 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
ETXH251VSN681MA35S ETXH251VSN681MA35S Hersteller : Chemi-Con TXHN-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 250V 680uF 20% Tol.