Produkte > CHEMI-CON > ETXH451VSN331MR50S
ETXH451VSN331MR50S
ETXH451VSN331MR50S Chemi-Con
TXHN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.33 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.9019 A @ 50 kHz
auf Bestellung 388 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETXH451VSN331MR50S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.33 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.9019 A @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote ETXH451VSN331MR50S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETXH451VSN331MR50S ETXH451VSN331MR50S Hersteller : Chemi-Con NIPC_S_A0010886594_1-2524721.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 330uF 20% Tol.
Produkt ist nicht verfügbar
ETXH451VSN331MR50S ETXH451VSN331MR50S Hersteller : United Chemi-Con NIPC_S_A0010886594_1-2524721.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 330uF 20% Tol.