Produkte > RICHTEK USA INC. > EVB_RT9069-33GQU
EVB_RT9069-33GQU
EVB_RT9069-33GQU Richtek USA Inc.
DS9069-09.pdf
Hersteller: Richtek USA Inc.
Description: EVAL MODULE FOR RT9069-33GQU
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 3.5V ~ 36V
Current - Output: 200mA
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: RT9069
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Produktbewertung abgeben
Technische Details EVB_RT9069-33GQU Richtek USA Inc.
Description: EVAL MODULE FOR RT9069-33GQU, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 3.5V ~ 36V, Current - Output: 200mA, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: RT9069, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single.