Produkte > ERP > EVM100W-1200-84
EVM100W-1200-84
EVM100W-1200-84 ERP
EVM-Series-1-pager-1149928.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120-277 Vac, 87% eff., Rectangular Metal Case, Forward/Reverse Phase & 0-10V dimming, 1-100% dim range, 100.8 W max, 1200 mA Iout, 84 V max Vout
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EVM100W-1200-84 ERP