Produkte > ASTRODYNE TDI > EWS30-05-MB2-10N
EWS30-05-MB2-10N
EWS30-05-MB2-10N Astrodyne TDI
EWS30.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.70" L x 1.84" W x 1.63" H (94.0mm x 46.7mm x 41.4mm)
Voltage - Output: 5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 32" (812.8mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, CE, FCC, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 6A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Standard Number: 60601-1
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EWS30-05-MB2-10N Astrodyne TDI
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.70" L x 1.84" W x 1.63" H (94.0mm x 46.7mm x 41.4mm), Voltage - Output: 5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 32" (812.8mm), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, CE, FCC, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 6A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Standard Number: 60601-1.