EXB-28N622JX
EXB-28N622JX Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 6.2K OHM 0804 HF
Resistance (Ohms): 6.2k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0804
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-28N622JX Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 6.2K OHM 0804 HF, Resistance (Ohms): 6.2k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 0804, Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0804, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Number of Resistors: 4.
Weitere Produktangebote EXB-28N622JX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-28N622JX Hersteller : Panasonic AOC0000C14-1108062.pdf Resistor Networks & Arrays 0402 6.2Kohm 4Res Convex Term AEC-Q200