EXB-S8V153J
EXB-S8V153J Panasonic Electronic Components
AOC0000C14.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 15K OHM 4 RES 2009
Resistance (Ohms): 15k
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 2009, Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.087" W (5.08mm x 2.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 2009
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Number of Resistors: 4
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-S8V153J Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 15K OHM 4 RES 2009, Resistance (Ohms): 15k, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 2009, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.087" W (5.08mm x 2.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 2009, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Number of Resistors: 4.