Produkte > PANASONIC > EXB-U14330JX
EXB-U14330JX Panasonic
AOC0000C20-1279402.pdf
Hersteller: Panasonic
Resistor Networks & Arrays 0201x2R anti-sulfurated resistor array a
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-U14330JX Panasonic
Description: RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0302, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 33, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 31mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0302, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Number of Resistors: 2.
Weitere Produktangebote EXB-U14330JX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-U14330JX EXB-U14330JX Hersteller : Panasonic Electronic Components 1259 Description: RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0302
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 33
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 31mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0302
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)