EXB-U241R1JX
EXB-U241R1JX Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 0404
Resistance (Ohms): 1.1
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Temperature Coefficient: -200/+600ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0404
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 2
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-U241R1JX Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 0404, Resistance (Ohms): 1.1, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex, Temperature Coefficient: -200/+600ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0404, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 2, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote EXB-U241R1JX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-U241R1JX EXB-U241R1JX Hersteller : Panasonic RAS_EXB.pdf Resistor Networks & Arrays 0402x2R 5% 1.1ohm Anti-Sulfur AEC-Q200