EXB-U24910JX
EXB-U24910JX Panasonic Electronic Components
AOC0000C20.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 91 OHM 0404
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 91
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0404
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 2
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-U24910JX Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 91 OHM 0404, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 91, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0404, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 2, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote EXB-U24910JX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-U24910JX EXB-U24910JX Hersteller : Panasonic AOC0000C20.pdf Resistor Networks & Arrays 0402x2R 5% 91ohm Anti-Sulfur AEC-Q200