EXB-U28913JX
EXB-U28913JX Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 91K OHM 0804
Resistance (Ohms): 91k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0804
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-U28913JX Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 91K OHM 0804, Resistance (Ohms): 91k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 0804, Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0804, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 4, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote EXB-U28913JX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-U28913JX EXB-U28913JX Hersteller : Panasonic 1259 Resistor Networks & Arrays 0402x4R 5% 91Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200