EXB-U2H134JV Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 130k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 1506, Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 1506
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 8
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-U2H134JV Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 130k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 1506, Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 1506, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 8, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote EXB-U2H134JV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-U2H134JV EXB-U2H134JV Hersteller : Panasonic EXB-U24270JX-1149950.pdf Resistor Networks & Arrays 0402x8R 5% 130Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200