EXB-U34330JV Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0606
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 33
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 0606, Convex
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0606
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 2
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-U34330JV Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0606, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 33, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0606, Convex, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0606, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 2, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote EXB-U34330JV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-U34330JV EXB-U34330JV Hersteller : Panasonic AOC0000C20-1279402.pdf Resistor Networks & Arrays 0603x2R 5% 33ohm Anti-Sulfur AEC-Q200