EXB-U384R7JV Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY
Resistance (Ohms): 4.7
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: -200/+600ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 4
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-U384R7JV Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY, Resistance (Ohms): 4.7, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: -200/+600ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 4, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote EXB-U384R7JV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-U384R7JV EXB-U384R7JV Hersteller : Panasonic AOC0000C20-1279402.pdf Resistor Networks & Arrays 0603x4R 5% 4.7ohm Anti-Sulfur AEC-Q200