EXB127BNX
EXB127BNX TE Connectivity Laird
EXB%20Series.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 131MHZ WHIP STR BNX CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 127MHz ~ 136MHz
Termination: BNX
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 7.600" (193.04mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 131MHz
auf Bestellung 104 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB127BNX TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 131MHZ WHIP STR BNX CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 127MHz ~ 136MHz, Termination: BNX, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 7.600" (193.04mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 131MHz.