EXB164TN TE Connectivity Laird
Antenna_Catalog_2007.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 169MHZ WHIP STR TNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 164MHz ~ 174MHz
Gain: 0dBi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 6.000" (152.40mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 169MHz
Part Status: Last Time Buy
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB164TN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 169MHZ WHIP STR TNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 164MHz ~ 174MHz, Gain: 0dBi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 6.000" (152.40mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 169MHz, Part Status: Last Time Buy.