EXB173BNX-001 TE Connectivity / Laird External Antennas
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas DUCK,EXB,173.075 MHz ,VHF
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB173BNX-001 TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: ANT DUCK EXB 173.075MHZ VHF, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Termination: BNX, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 173MHz.
Weitere Produktangebote EXB173BNX-001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB173BNX-001 Hersteller : TE Connectivity Laird Description: ANT DUCK EXB 173.075MHZ VHF
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Termination: BNX
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 173MHz