EXB220SFU-001 TE Connectivity Laird
Antenna_Catalog_2007.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 222.5MHZ WHIP TILT SFU
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 220MHz ~ 225MHz
Applications: General Purpose
Termination: SFU
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 4.900" (124.46mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 222.5MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB220SFU-001 TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 222.5MHZ WHIP TILT SFU, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 220MHz ~ 225MHz, Applications: General Purpose, Termination: SFU, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 4.900" (124.46mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 222.5MHz, Part Status: Obsolete.