EXB220SFU TE Connectivity Laird
Antenna_Catalog_2007.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 222MHZ WHIP STR SFU CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 220MHz ~ 225MHz
Gain: 0dBi
Termination: SFU
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 4.900" (124.46mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 222MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB220SFU TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 222MHZ WHIP STR SFU CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 220MHz ~ 225MHz, Gain: 0dBi, Termination: SFU, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 4.900" (124.46mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 222MHz, Part Status: Obsolete.