EXB460TN TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 470MHZ WHIP STR TN CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 460MHz ~ 480MHz
Gain: 0dBi
Termination: TN
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 470MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB460TN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 470MHZ WHIP STR TN CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 460MHz ~ 480MHz, Gain: 0dBi, Termination: TN, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 470MHz.