EXC400-999BN TE Connectivity Laird
EXC%20Antennas.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 699MHZ WHIP STR BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 400MHz ~ 999MHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Termination: BNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 699MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXC400-999BN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 699MHZ WHIP STR BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 400MHz ~ 999MHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 699MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.