EXC450MD TE Connectivity / Laird External Antennas
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas DUCK,EXC,450-0470MHz
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXC450MD TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR MD CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Termination: MD, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 6.900" (175.26mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Power - Max: 50 W.
Weitere Produktangebote EXC450MD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXC450MD Hersteller : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-EXC-Series&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=EXC450MD Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR MD CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Termination: MD
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 6.900" (175.26mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Power - Max: 50 W