EXC450MX
EXC450MX TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR MX CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Termination: MX
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 6.900" (175.26mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXC450MX TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR MX CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Termination: MX, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 6.900" (175.26mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.