EXC450TN
EXC450TN TE Connectivity / Laird External Antennas
ANT_DS_EXC_Series_1219-3045798.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas DUCK,EXC,450-470MHz, 1/4W
auf Bestellung 51 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXC450TN TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR TNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 6.900" (175.26mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXC450TN EXC450TN Hersteller : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-EXC-Series&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=EXC450TN Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR TNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 6.900" (175.26mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 50 W