EXC470PL TE Connectivity Laird
EXC Antennas.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 491MHZ WHIP STR PL CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 470MHz ~ 512MHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Termination: PL
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 6.700" (170.18mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 491MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXC470PL TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 491MHZ WHIP STR PL CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 470MHz ~ 512MHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Termination: PL, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 6.700" (170.18mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 491MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Power - Max: 50 W.