EXC806TN TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 836MHZ WHIP STR TNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 4.600" (116.84mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 836MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Part Status: Obsolete
Power - Max: 50 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXC806TN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 836MHZ WHIP STR TNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 4.600" (116.84mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 836MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Part Status: Obsolete, Power - Max: 50 W.