EXD450HT TE Connectivity Laird
ANT-DS-EXD%200609.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR HT CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Termination: HT
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.880" (98.55mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXD450HT TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR HT CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Termination: HT, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.880" (98.55mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz.